ESSDRIVE_FEATURED IMAGE_1

Misija įmanoma: pasitelkusi „kosmines“ technologijas ESSVE sukūrė medsraigčius, kurių montavimui reikia triskart mažesnės jėgos

Įvairūs statybos darbai dažnai susiję su rizika susižaloti ar būti paveiktiems ilgalaikio darbo dėl nepatogios kūno padėties ir apkrovų įvairioms kūno dalims. Siekdama patobulinti bei palengvinti darbo procesą, ESSVE ėmėsi milžiniško masto tyrimų, kaip darbą montuojant medsraigčius į įvairias medines konstrukcijas padaryti kuo lengvesnį ir saugesnį. Šio darbo rezultatas – naujieji  ESSDRIVE medsraigčiai.

Read more

MILVAUKEE plus ESSVE - nepriekaistingas rezultatas

„Milwaukee“ įrankiai + ESSVE produkcija = nepriekaištingas rezultatas

Jau daugiau nei 85 metus „Milwaukee Electric Tool Corporation“ gamina profesionalius įrankius statybininkams. Šiandien „Milwaukee“ asortimente – daugiau nei 500 įrankų bei 3500 jiems skirtų priedų. Didžiausią „Milwaukee“ įrankų asortimentą Lietuvoje pristato kompanija ESSVE, gaminanti tvirtinimo detales, statybinę chemiją, įrankius ir įvairius priedus. Kokybiški ESSVE produktai montuojami kokybiškais „Milwaukee“ įrankiais garantuoja optimalų Jūsų darbo rezultatą.

Read more

Cheminis tvirtinimas ir sandarinimas. ESSVE technologijos

Cheminis tvirtinimas ir sandarinimas. ESSVE technologijos

Skandinavijos tvirtinimo sprendimų kompanija ESSVE rinkai siūlo ne tik tradicinius, bet ir cheminius tvirtinimo bei sandarinimo sprendimus. Inovatyvios chemijos inžinerijos technologijos leidžia pasiūlyti išskirtinius sprendimus atšiauriam Skandinavijos ir Baltijos šalių klimatui. Straipsnyje pristatoma – ką naujo ir pažangaus Lietuvos statybos profesionalams siūlo ESSVE?

Read more

Tvirtinimo-detalių-antikorozinės-dangos-ESSVE-M-Fusion

Tvirtinimo detalių antikorozinės dangos. Kaip pasirinkti?

Rinkdamasis tvirtinimo detales naujo objekto statybai ar esamo renovacijai dažnas statytojas prioritetą teikia mažiausiai kainai. Netrukus toks pasirinkimas primena apie save įvairių pastato dalių ir konstrukcijų defektais. Tvirtimo detalės gaminamos iš įvairios žaliavos, gali turėti (ir atskirais atvejais, privalo turėti) tam tikras apsaugines antikorozines dangas. Apie šių detalių tinkamumą skirtingoms konstrukcijoms, montuojamoms skirtingo klimato ir aplinkos sąlygomis turi nusimanyti kiekvienas statytojas. Šis straipsnis skiriamas būtent Jiems.

Read more

Essve FireSeal Flex D

Komunikacinių angų sandarinimas. Hermetiškumas bei atsparumas ugniai

Tiek pramoniniai, tiek komerciniai šiuolaikiniai statiniai yra apraizgyti komunikacinėmis inžinerinėmis sistemomis. Tiesiant šias komunikacijas yra kertamos statinio konstrukcijos, tam tikslui yra iškertamos angos ir pravedami: kabeliai, šynos, vamzdžiai, ortakiai, kanalai ir planuojamas jų sandarinimas. Dalis šių komunikacinių angų yra įrengiama drėgnose patalpose arba išorinėse statinio konstrukcijose. Kaip teisingai užsandarinti šias angas? Kaip šios sistemos projektuojamos? Kada prasideda sandarinimo procesas ir kokias technologijas naudoti?

Read more