KONSTRUKCIŠKAI ORIGINALI ESSVE MEDINIŲ TERASŲ MONTAVIMO SISTEMA

be matomų tvirtinimo vietų ir profesionalui ir mėgėjui!

Perkant 8 dėžutes SRAIGTŲ TERASAIHDS įrankis beveik DOVANŲ!!!

    • KOMPLEKTO: 8 dėžutės terasos sraigtų + HDS montavimo įrankis – kaina – 345,00 EUR
    • DOVANOS vertė – 69,00 EUR!

Jei esi MĖGĖJAS/AUKSARANKIS – Dalyvauk AKCIJOJE ir gauk HDS – profesionalų terasos montavimo įrankį nemokamai. Įsirenk TERASĄ – pradžiugink namiškius ir smagiai VASAROKITE!

Jei Tavo TERASA nedidelė – kooperuokis su kaimynu ir pasidalink išlaidomis. Abu turėsite TERASAS VASARAI ir abu SUTAUPYSITE!

ESSVE-HDS_AKCIJA_LANDING PAGE_1

2000 vnt. sraigtų pakanka 30 -50 kv.m. (priklausomai nuo lentų pločio) terasos sumontavimui.
Jei esi PROFESIONALAS/montuoji TERASAS/ – Dalyvauk AKCIJOJE 2 kartus ir turėsi net 2 HDS-profesionalius terasos montavimo įrankius.
2-jų HDS įrankių pankanka profesionaliam terasų montavimui!

Ketvirtosios kartos ESSVE HDS – puikus terasų montavimo įrankis profesionaliam darbui! Platus įrankio glėbties intervalas 110-150 mm leidžia montuoti dažniausiai terasoms naudojamas platesnes lentas.

Tarpų tarp lentų reguliavimui HDS įrankio komplekte yra specialios, papildomai nekainuojančios, plokštelės, kurios lengvai įdedamos į HDS įrankį iš viršaus, todėl sraigto padavimo vieta nesikeičia ir jis įgręžiamas tinkamai – į lentos kraštą!

ESSVE-HDS_AKCIJA_LANDING PAGE_2

ESSVE HDS puikiai prisitvirtina prie montuojamos lentos, tiek horizontalioje, tiek vertikalioje padėtyse. Įrankis stabiliai laiko montuojamą lentą, jo nereikia prilaikyti rankomis!

Su ESSVE HDS terasos sraigtai gręžiami į lentos kraštą, jų nesimato, aplink juos nesikaupia vanduo, neatsiranda terpė medienos puvimui. TERASA be išsikišusių sraigtų galvučių – KOKYBĖ ir SAUGUMAS!

ESSVE HDS įrankiui naudojami kokybiški, nerūdijančio plieno: A2 ir A4 klasių, terasos sraigtai!

ESSVE gali pasigirti konkurencingomis terasos sraigtų kainomis!

ESSVE terasos sraigtų galvutės didesnės, todėl, prireikus dalį terasos išmontuoti, Jūs be vargo tai padarysite, o ESSVE sraigtus panaudosite vėl!