ESSVE kokybė

ESSVE svarbi kokybė. Mūsų klientai visada turi būti tikri, kad mūsų produktai veikia tinkamai ir atitinka įstatymuose ir reglamentuose keliamus reikalavimus bei tuo, kad mes pristatysime juos laiku ir tesėsime savo pažadus. Mes visada siūlome aukšto lygio aptarnavimą ir reikiamą pagalbą.

Saugūs produktai

ESSVE siūlo platų produktų asortimentą, atitinkantį įstatymų ir reglamentų reikalavimus Šiaurės Europos regione, taip pat dirbame, kad mūsų produktai būtų patvirtinti visoje Europoje.
Mes visada ieškome geriausių produktų rinkoje. Jei produktai nėra pakankami geri, juos pakeisime arba patys sukursime savo, patobulintą produktą.
Mes tikriname visus savo produktų asortimento gaminius ir atliekame atranką, tiek gamyboje, tiek pristatydami į savo sandėlį.

Tiekimo patikimumas

Pristatome tinkamu laiku, tinkamoje vietoje. Siekdami užtikrinti savo pristatymų patikimumą, mes juos valdome ir stebime.

Klientų aptarnavimas

Savo klientams mes pateikiame tikslią ir aiškią informaciją, kad jiems būtų lengva išsirinkti tinkamą produktą. Jei abejojate, klientų aptarnavimo tarnyba suteiks greitą ir patikimą pagalbą.

Mūsų kokybės politika:

„B & B TOOLS“ įmonių grupė siekia pranokti kliento reikalavimus ir lūkesčius. Mūsų klientai turi būti tikri, kad gaus tinkamą produktą tinkamu laiku, bei tuo, kad mes siūlome geriausios kokybės mažiausia bendra kaina produktus ir paslaugas. Siekiame gerų ir profesionalių santykių su savo akcininkais, taip pat norime įtraukti kiekvieną darbuotoją į savo pačių ir įmonių grupės veiklos kokybės gerinimo darbus per nenutrūkstamą tobulinimąsį

ISO kokybės sertifikatas