• Sistema ESSBOX –tai naujas, patogus tvirtinimo detalių saugojimo sprendimas. Sistemą sudaro dėžė atspariu korpusu ir kietos plastikinės medžiagos permatomos dėžutės produktams sudėti. Sukurta meistrų darbą padaryti efektyvesniu, ji mažina atliekų kiekį ir išsaugo medžiagas tinkama tvarka.
    Sistema, turinti konstrukcijos apsaugą ir patentuota, – tai unikalus ir lankstus išbaigtas sprendimas; naudotojas gali lengvai sudėti į dėžę produktus, reikalingus kiekvienam konkrečiam darbui.
    Sistemą ESSBOX paprasta naudoti – meistras gali greitai sudėti produktų dėžutes į vietą tiesiog į dėžės dugną, jam nebereikia perkelti produktų į nuolatines sekcijas.
    Sistema ESSBOX – tai inovacija statybos pramonėje ir ESSVE pats reikšmingiausias pasiekimas.

SUDĖK, DIRBK, IŠIMK

Sistema ESSBOX – tai lankstus sprendimas, įgalinantis paprastai ir sparčiai užpildyti dėžę pagal kiekvieno darbo poreikius. Mažiau atliekų, taip pat taupo laiką ir pinigus.

VISIŠKA KONTROLĖ

Pritvirtinkite dangtelius po dėžutėmis, kad galėtumėte peržiūrėti viduje sudėtus produktus

TVARKA

Aštuoniakampė konstrukcija dėžės apačioje laiko dėžes savo vietose, nepriklausomai nuo to, ar dangteliai yra dėžučių viršuje ar apačioje.

PATOGUMAS

Sistema ESSBOX pagaminta naudojant patentuotą konstrukciją, pritvirtinančią dėžutes transportavimo metu, nei jei dėžė nėra visiškai užpildyta.

APSAUGA

Tvirta ir patikima konstrukcija apsaugo turinį, jai nebaisios ekstremalios oro sąlygos ir nepalankios aplinkos.

VIENA SISTEMA VISIEMS ATVEJAMS

Nebereikia bėgioti pirmyn ir atgal į automobilį tinkamų medžiagų. Sistemoje ESSBOX rasite visas tvirtinimo detales vienoje vietoje