• Pagaminta iš perdirbamo standaus plastiko. Šios dėžutės ilgainiui bus naudojamos kaip viso ESSVE tvirtinimo detalių asortimento pakuotės.
  • Permatomos dėžutės leidžia lengvai matyti, koks produktas sudėtas kiekvienoje atskiroje dėžutėje.
  • Dėžutės atsparios smūgiams ir gerai atlieka savo paskirtį prastomis sąlygomis. Nuo lietaus ir sniego apsaugo sandarus dangtelis. Jis išbandytas ir atitinka IP44 standartus, o tai reiškia, kad pakuotė atspari vandeniui, purškiamam iš visų pusių.
  • Patogus dangtelio tvirtinimo dėžutės apačioje sprendimas padeda vartotojui jo nepamesti. Šis sprendimas taip pat padeda aiškiai matyti visus produktus, kai dėžutės sudėtos į dėžę. Dėka patogaus dangtelio dėžutes galima uždėti vieną ant kitos.
  • Tarp kitų dalykų, dėžutės patvirtintos maisto produktams laikyti, taip pat gali būti pakartotinai naudojamos įvairiais būdais.

PRAKTIŠKOS

Nepamesite dangtelio jį pritvirtindami dėžutės apačioje

PATVARIOS DĖŽUTĖS

Beveik visi ESSVE tvirtinimo detalių asortimento produktai supakuoti naujose dėžutėse, pagamintose iš patvaraus ir perdirbamo plastiko.

DAUGIAFUNKCIONALIOS

Dėžutes galite dėti viena ant kitos, o dangtelį sandariai uždaryti. Tuščias dėžutes galite puikiai panaudoti kitiems daiktams laikyti; jas galite saugiai naudoti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje.

LENGVA SURASTI TINKAMĄ TVIRTINIMO DETALĘ

Ant visų dėžučių uždėtos naujos informacinės etiketės apie produktą ir jo panaudojimo sritis, palengvinančios tinkamos tvirtinimo detalės pasirinkimą

NUO EIKVOJIMO PRIE TAUPYMO

95 procentai meistrų susiduria su sulūžusių pakuočių problema, dėl kurios didėja atliekų kiekis.