ESSDRIVE_FEATURED IMAGE_1

Misija įmanoma: pasitelkusi „kosmines“ technologijas ESSVE sukūrė medsraigčius, kurių montavimui reikia triskart mažesnės jėgos

Įvairūs statybos darbai dažnai susiję su rizika susižaloti ar būti paveiktiems ilgalaikio darbo dėl nepatogios kūno padėties ir apkrovų įvairioms kūno dalims. Siekdama patobulinti bei palengvinti darbo procesą, ESSVE ėmėsi milžiniško masto tyrimų, kaip darbą montuojant medsraigčius į įvairias medines konstrukcijas padaryti kuo lengvesnį ir saugesnį. Šio darbo rezultatas – naujieji  ESSDRIVE medsraigčiai.

Kurdama ESSDRIVE, ESSVE kreipėsi pagalbos į Geteborgo „Chalmers“ technikos universiteto „Core-Labs“ laboratorijas. Analogų neturinčio ESSVE inicijuoto tyrimo tikslas buvo atlikti išsamią analizę, kokia jėga sraigtas veikia medžiagą bei darbus atliekantį asmenį. Buvo patikrinta tūkstančiai sraigtų, kuriuos rinkai tiekia daugybė gamintojų iš viso pasaulio. Tyrimų metu sukurta didžiausia pasaulyje duomenų bazė, kuri talpina net 1,6 milijono sraigtų testavimo rezultatų.

ESSDRIVE – triskart mažesnė spaudimo jėga

ESSDRIVE – tai naujo tipo medsraigčiai, kurių apkrovos darbus atliekančio asmens kūnui yra sensacingai mažos. Remiantis atliktų tyrimų rezultatais, sukimui reikalingas spaudimas buvo sumažintas net 67% palyginus su rinkoje esančių analogiškų produktų spaudimo vidurkiu. Tokie rodikliai gali akivaizdžiai sumažinti dėl apkrovų patiriamų traumų pavojų.

Montuojant naujiesiems ESSDRIVE užtenka vos 1 kg spaudimo, tuo metu rinkoje esančių analogiškų produktų  vidurkis yra 3 kg. Jei per dieną įsukate 500 sraigtų, Jūsų pečiams ir sąnariams tenkančio krūvio skirtumas siekia 1 toną perdieną.

ESSDRIVE yra itin efektyvūs dirbant varginančioje kūno padėtyje, pvz., pakėlus rankas aukščiau pečių juostos, kai sąnariams tenka atlaikyti smūgius.  Dėl greito viršūnės fiksatoriaus ir didelės sukimo jėgos kyla įspūdis, kad sraigtas sukasi pats.

Mažesnė apkrova dirbančiojo raumenims ir sąnariams

ESSDRIVE turi keletą integruotų sprendimų, kurie palengvina apkrovą, tenkančią dirbančiojo  raumenims bei sąnariams. Tai gerokai sumažina pasikartojančių veiksmų sukeliamą sužalojimų riziką.

Mažesnės jėgos poreikis įsukant sraigtą ne tik pagreitina darbą, bet ir tris kartus sumažina apkrovą dirbančiojo kūnui palyginus su vidutine apkrova, patiriama dirbant su analogiškais kitų gamintojų produktais.

ESSDRIVE_POVEIKIS RAUMENIMS, SANARIAMS

Aukščiau įprasto sriegio esantis trintį mažinantis frezuojantis sriegis sumažina dirbančiojo riešo apkrovą. Šis sprendimas naudojamas 70 mm ir ilgesniuose ESSDRIVE sraigtuose. „Cutters“ tipo sraigtuose šis sriegis naudojamas tik nuo 130 mm ilgio.

„Kosminis” ESSDRIVE lydinys ir patentuoti išradimai

Užpatentuota ESSDRIVE viršūnė turi unikaliai greitą sriegių didėjimą. Jau po pusės apsisukimo ESSDRIVE pasiekia visą sriegio aukštį, o sraigtas greitai užsifiksuoja. Tokie meistriški sprendimai įmanomi dėl naujo gamybos būdo – specialaus lydinio, kurio sudėtyje yra boro, pagrindinės kosminių laivų armavimo medžiagos. Aukšta plieno kokybė leidžia naudoti stambų sriegį sraigto viršūnėje, išvengti perkaitimo ir suminkštėjimo, o boro priemaišos medžiagoje sumažina sriegio trintį įsukimo metu.

essdrive savisriegiui reikalingos jėgos palyginimas su konkurentų savisriegiais

Grūdinimo procedūra atliekama lėčiau, taikant ilgesnį kaitinimo laikotarpį. Tai plienui suteikia plastiškumo ir tvirtumo. Grūdinant taip pat taikoma lankstumo savybes gerinanti itin maža tolerancija.

Patentuota yra ir ESSDRIVE galvutės forma, pasižyminti geba gilinti be įtrūkimų ir paliekanti nepriekaištingą, švarų gilinimo paviršių. Apatinėje galvutės dalyje paslėptos kelios pjaunančios briaunos su kišenėlėmis, kurių pjovimo kampas visada apskaičiuojamas kartu su sriegio vijos žingsniu. Tokiu būdu, galvutės pjaunančioms briaunoms pasiekus medienos paviršių, visada gaunamas neigiamas pjovimo kampas, o suformuotos kišenėlės surenka visas atplaišas ir neleidžia joms išlįsti į paviršių. Po galvute surinktos drožlės ir atplaišos sukuria tankesnį ir kietesnį medienos paviršių. Tai užtikrina didesnę suspaudimo jėgą ir tvirtesnį sujungimą.

Kitos ESSDRIVE charakteristikos ir pranašumai

ESSDRIVE turi frezavimo funkciją, kuri sutrumpina sukimo momentą dirbant su ilgesniais sraigtais. Frezavimo grioveliai didina sukabinimą, nes suspaudžia po galvute esantį pluoštą ir kietesnę medieną.

essdrive essve savisriegių privalumai

Dar vienas tik ESSDRIVE sraigtams būdingas bruožas yra skirtingas dalies su sriegiu ilgis. Dabar ši dalis tiksliau pritaikyta konstrukcijos matmenims. Pastarasis sprendimas padidina suspaudimo jėgą ir sumažina poreikį „išsukti ir vėl įsukti“ sraigtą, kai reikia tvirtai suspausti dvi plokštes tarpusavyje.

ESSDRIVE yra daug atsparesni lenkimui ir nepraranda tvirtumo. Lyginant su produktu „Cutters“, ESSDRIVE gali būti sulenkti dvigubai didesniu kampu ir išlaiko tą patį tvirtumą.

Atsparumas korozijai išlieka toks pat, kaip ir ankstesnės „Corrseal“ dangos, kuri pasižymi išskirtiniu efektyvumu. C4 atsparumo korozijai klasė, remiantis palyginamaisiais bandymais, yra aukščiausia klasė, naudojama mūsų rinkoje.