MILVAUKEE plus ESSVE - nepriekaistingas rezultatas

„Milwaukee“ įrankiai + ESSVE produkcija = nepriekaištingas rezultatas

Jau daugiau nei 85 metus „Milwaukee Electric Tool Corporation“ gamina profesionalius įrankius statybininkams. Šiandien „Milwaukee“ asortimente – daugiau nei 500 įrankų bei 3500 jiems skirtų priedų. Didžiausią „Milwaukee“ įrankų asortimentą Lietuvoje pristato kompanija ESSVE, gaminanti tvirtinimo detales, statybinę chemiją, įrankius ir įvairius priedus. Kokybiški ESSVE produktai montuojami kokybiškais „Milwaukee“ įrankiais garantuoja optimalų Jūsų darbo rezultatą.

„Milwaukee“ įrankiai

„Milwaukee Electric Tool Corporation“ yra viena geriausių profesionalams skirtų sunkaus tipo nešiojamų elektrinių įrankių ir priedų gamintojų. „Milwaukee“ įrankiai – tai profesionali kokybė,  technologinė pažanga, ergonomiškumas, našumas, greitis bei darbo saugumas. Įrankiai yra sukurti taip, kad ne tik pagerintų, bet ir iš esmės pakeistų didelės jėgos įrankių naudojimo būdą. Apgalvotas dizainas, orientuotas į darbo eigą, supaprastina sudėtingą darbo procesą. Tai įvertins statybinikai ir meistrai, kurių darbas su profesionaliais „Milwaukee“ įrankiais taps lengvesnis ir produktyvesnis.

„Milwaukee Electric Tool Corporation“ gamina įrankius, naudojamus gręžimui, atskėlimui, pjovimui, tvirtinimui, šlifavimui, poliravimui, matavimui, užspaudimui, valymui ir kitus. Pagal maitinimo šaltinį įrankiai skirstomi:

  1. Belaidžiai (bateriniai/akumuliatoriniai);
  2. Laidiniai;
  3. Rankiniai.

Belaidžiai – tai savarankiški akumuliatoriniai įrankiai su pažangia elektronika, veikiančia REDLITHIUM baterijų pagalba. REDLITHIUM baterijos ilgaamžės, pakrautos veikia ilgiau nei bet kurios kitos profesionalios LITHIUIM-ION tipo baterijos.

„Milwaukee“ laiduose, pagamintuose iš aukščiausios kokybės Hi-Flex medžiagos, įdiegta pažangi QUIK-LOK funkcija, leidžianti greitai ir saugiai pakeisti pažeistą laidą nauju. Pakanka paprasčiausiai pasukti virvelės viršuje esančią apykaklę prieš laikrodžio rodyklę, kad atsilaisvintų veržlė ir būtų galima ištraukti laidą. Lygiai taip pat nesudėtingai įmontuojamas ir naujas laidas. Laido sujungimas suderinamas su visais QUIK-LOK įrankiais. Kliento patogumui siūlomi skirtingi laido ilgiai (iki 10 m).

Ne mažiau aktualūs profesionaliems staybininkams bei meistraujantiems namuose ar sode rankiniai „Milwaukee“ įrankiai: replės, atsuktuvai, žirklės, gulsčiukai, matavimo prietaisai, peiliai ir daugybė kitų įrankių.

„Milwaukee“ įrankių asortimentas ESSVE Lietuva prekybos salonuose

ESSVE Lietuva salonuose rasite plačiausią „Milwaukee“ įrankių asortimentą Lietuvoje, čia pristatoma daugiau kaip 160 skirtingų „Milwaukee“ įrankių bei jų rinkinių modelių ir modifikacijų. Čia rasite net kelių šimtų pavadinimų įrankiams skirtų priedų: grąžtų, tiesinių pjūklų, diskinių pjūklų, gręžimo karūnų, antgaliukų ir daug kitų. Trūkstamą įrankį ar priedus, neradę jų salone, galite užsakyti. ESSVE pristatys juos tiesiogiai iš gamintojo per 3-7 darbo dienas.

MILWAUKEE IRANKIAI essve

ESSVE Lietuva iš milžiniškos „Milwaukee“ įrankų ir priedų pasiūlos atrenka tinkamiausius Essve produktams montuoti, laubiausiai atitinkančius keliamus reikalavimus ir palengvinančius bei pagreitinančius darbą.

„Milwaukee“ įrankiai + ESSVE produkcija = nepriekaištingas rezultatas

ESSVE Lietuva specialistai-konsultantai, atsižvelgdami į atliekamų darbų specifiką bei naudojamas ESSVE tvirtinimo detales ar statybinę chemiją, visada stengiasi parinkti ir pasiūlyti tuos „Milwaukee“ įrankius, kurie labiausiai atitinka kliento poreikį. Kadangi „Milwaukee“ gamina tik profesionalams skirtus įrankius, darbų apimtys nėra pagrindinis kriterijus. Bet kurie parinkti įrankiai dirbs našiai, greitai, patikimai ir ilgai.

Pateikiame Jums keleta pavyzdžių, koks ESSVE produktas  idealiai montuojamas su atitinkamu „Milwaukee“ įrankiu:

  • Gipso kartono sraigtas, skirtas tvirtinti prie plieninių profilių

pvz. (https://essve.lt/webcatalogue/sraigtai/389795-gipskartonio-ploksciu-sraigtai-plieniniam-profiliui-fosfatuoti/ ) + M18 FUEL sraigtų suktuvas su priedu;

  • ESSVE hermetikai, klijai ir užpildai

Pvz. (https://essve.lt/webcatalogue/uzpildai-putos/969119-akrilas-flex-25-premium-dazomas-uzpildas-siules-plotis-maks-25-mm/) + „Milwaukee“ sandarinimo pistoletai;

  • ESSVE kniedės: plieninės, plieninės-aliumininės, nerūdijančio plieno ir kt.

Pvz. (https://essve.lt/webcatalogue/kniedes/436182-atviro-tipo-pasleptos-kniedes-isgaubta-galvute-aliuminis-plienas/) + „Milwaukee“ kniedikliai.

 

Kai kurie darbai ir medžiagos reikalauja labai konkrečių įrankio nustatymų kiekvienu atveju.Tokiu atveju klientui rekomenduojami „Milwaukee“ įrankiai su ONE-KEY sistema.

„Milwaukee“ ONE-KEY (https://lt.milwaukeetool.eu/systems/one-key/)- pirmoji skaitmeninė įrankių ir įrangos platforma, sujungianti nemokamą inventoriaus programą su pažangiausiais „Milwaukee“ įrankiais. ONE-KEY suteikia naują kontrolės ir prieigos prie informacijos lygį. Prijungę įrankį per „Bluetooth®“ ir naudodami „Milwaukee“ programą ONE-KEY galite valdyti jo darbą, pvz., atatranką, apsukas, galią.

ESSVE Lietuva darbuotojai visada pasiruošę profesionaliai konsultacijai ESSVE produkcijos montavimo ir  „Milwaukee“ įrankių panaudojimo klausimais.