Lengvas ir greitas rėmų montavimas su programa plus sraigtais essve

Greitas ir lengvas rėmų tvirtinimas su naujais „Programa Plus“ rėmų tvirtinimo sraigtais

Pirmuosius rėmų sraigtus ESSVE pristatė prieš keletą dešimtmečių. „Programa Plus“ – tai naujieji patentuoti rėmų sraigtai, kuriais paprasčiau ir greičiau įtvirtinami rėmai be jokios skilimų ar atšerpėjimų rizikos.

„Pristatome gaminį, kuris užtikrina montavimo efektyvumą. Anksčiau tvirtinant rėmus visada grėsdavo rėmo arba jungčių įskilimo pavojus, būdavo didelė korpuso perveržimo rizika. Naudojant „Programa Plus“, šiuos darbus galima atlikti mažiau rizikuojant, kad mediena skils, atsiras atšerpėjimų.

Reguliuojamas korpusas negali būti perveržiamas“, – sako Jonas Svenssonas, ESSVE tvirtinimo elementų padalinio produktų vadovas.

Pluoštą pjaunantis korpuso įdėklas į skylę įsukamas švariai, be atšerpėjimų, o sraigto galiukas sumažina sienoje esančios sijos skilimo riziką netgi tuo atveju, kai rėmo tvirtinimo sraigtas yra sukamas palei sijos kraštą. „Programa Plus“ sraigtai yra tvirtesni už tradicinius, nes jų konstrukcija yra kitokia: sraigtas turi cilindro formos įdėklą su grioveliais, todėl įsukant įdėklą sumažėja rėmo skilimo arba jo pertempimo pavojus (pvz., rėmo deformacijos atveju).

INFORMACIJA APIE SRAIGTUS „PROGRAMA PLUS“:

• 61 proc. mažesnis sukimo momentas iki perveržimo;

• 40 proc. didesnė skvarba;

• 42 proc. tvirtesnis įdėklas.

 

„Programa Plus“ puikiai tinka tiek rekonstruojant seną, tiek statant naują pastatą, taip pat kai lango ar durų anga yra kreiva. Šie sraigtai leidžia greitai tvirtinti rėmus ir juos reguliuoti sumontuotus. Sraigtais tvirtinamos išorinės ir vidinės durys, tvirtinami langų ir stiklo vitrinų rėmai.

„Programa Plus“ sraigtai yra trijų ilgių, todėl rėmus galima tvirtinti prie skirtingo storio sijų. Juos galima sukti į įvairias medžiagas: akmenį, betoną, akytbetonį, medieną ir keramzitbetonį.