Geriausi sraigtai medvarzciai terasoms torpedo max essve

Kaip tinkamai išsirinkti sraigtus terasoms?

Kiekviena terasa savita, todėl jos konstrukcija turi didelę reikšmę. Ar bus keli lygmenys? Ar numatyti laiptai ir turėklai? Kuo sudėtingesnis statinys, tuo svarbiau pasirinkti geriausiai tinkančius sraigtus.

Itin reikšminga vieta – kuo labiau kinta drėgmė ir temperatūra, tuo smarkiau plečiasi ir traukiasi konstrukcija, didėja apkrova. Pavyzdžiui, pakrantės regionuose reikia didesnio atsparumo korozijai nei toliau nuo jūros esančiose teritorijose. Beje, koroziją gali paspartinti ir miestų tarša.

20 m2 terasa statoma maždaug taip pat kaip ir 200 m2 dydžio, tačiau kartu su erdve smarkiai auga ir apkrovos. Stiprėja visi konstrukcijoje susidarantys judesiai, taip pat sraigtų apkrova, todėl didesniems paviršiams rinkitės tvirtesnius sraigtus.

Jei terasai naudojama egzotiška mediena, būtina atlikti paruošiamąjį gręžimą, pagilinti ir visuomet naudoti nerūdijančiojo plieno sraigtus. Taip pat turėkite omenyje, kad stambiems ruošiniams reikia didesnio skersmens sraigtų.

Jei terasoje bus baseinas, neišsiversite be nerūdijančiojo plieno sraigtų, nes aplink jį bus gerokai daugiau ir labiau koncentruotos drėgmės.

Kad ir kokia bus terasa, nesuklysite jos statybai pasirinkę atšiaurioms sąlygoms pritaikytus ESSVE „Torpedo Max“, ESSVE terasinius nerūdijančiojo plieno ar „Corr-Seal®“ dengtu paviršiumi sraigtus.

„Torpedo Max“ – patys geriausi terasų sraigtai

Dėl didesnio skersmens jie tinka stambesnėms konstrukcijoms. Torpedinė viršūnė turi specialius sriegius ir net du frezinius griovelius, todėl sraigtas greičiau įsiskverbia į medieną ir iki minimumo sumažina įtrūkių pavojų. Išlenkti „Tornado“ rantai po galvute leidžia efektyviai pagilinti sraigtą ir nepalikti įtrūkių ar atplaišų. „Torx“ galvutė užtikrina optimalų sraigto suėmimą antgaliu.

Torpedo max sraigtai terasoms essve

ESSVE terasų sraigtai – puikiomis ypatybėmis pasižymintys standartiniai sraigtai

Puikiai apgalvoti ir patrauklios kainos sraigtai daugeliui atvejų. Frezinis griovelis viršūnėje leidžia lengviau įsukti, o šeši rantai apatinėje galvutės pusėje – efektyviai pagilinti sraigtą.

standartiniai sraigtai terasoms corrseal essve