Tvirtinimo-detalių-antikorozinės-dangos-ESSVE-M-Fusion

Tvirtinimo detalių antikorozinės dangos. Kaip pasirinkti?

Rinkdamasis tvirtinimo detales naujo objekto statybai ar esamo renovacijai dažnas statytojas prioritetą teikia mažiausiai kainai. Netrukus toks pasirinkimas primena apie save įvairių pastato dalių ir konstrukcijų defektais. Tvirtimo detalės gaminamos iš įvairios žaliavos, gali turėti (ir atskirais atvejais, privalo turėti) tam tikras apsaugines antikorozines dangas. Apie šių detalių tinkamumą skirtingoms konstrukcijoms, montuojamoms skirtingo klimato ir aplinkos sąlygomis turi nusimanyti kiekvienas statytojas. Šis straipsnis skiriamas būtent Jiems.

Read more

Essve FireSeal Flex D

Komunikacinių angų sandarinimas. Hermetiškumas bei atsparumas ugniai

Tiek pramoniniai, tiek komerciniai šiuolaikiniai statiniai yra apraizgyti komunikacinėmis inžinerinėmis sistemomis. Tiesiant šias komunikacijas yra kertamos statinio konstrukcijos, tam tikslui yra iškertamos angos ir pravedami: kabeliai, šynos, vamzdžiai, ortakiai, kanalai ir planuojamas jų sandarinimas. Dalis šių komunikacinių angų yra įrengiama drėgnose patalpose arba išorinėse statinio konstrukcijose. Kaip teisingai užsandarinti šias angas? Kaip šios sistemos projektuojamos? Kada prasideda sandarinimo procesas ir kokias technologijas naudoti?

Read more

Priešgaisrinis-kabelių-sandarinimas-SGD-terminale.-FireSeal-Flex-D_Featured-image_ESSVE_BB-Tools-Lietuva_essve

Priešgaisrinis kabelių sandarinimas SGD terminale. FireSeal Flex-D

Suskystintų gamtinių dujų (sutr. – SGD) terminalas – tai pirmasis terminalas Baltijos šalyse, kurį sudaro SGD laivas-saugykla, krantinė bei dujotiekio atšaka. Terminalas, esantis Kuršių mariose, taps alternatyva vamzdynui, kuriuo šiuo metu importuojamos dujos iš Rusijos. Į terminalą dujos bus tiekiamos laivais-dujovežiais. Kadangi pats terminalas buvo statomas ant vandens kilo klausimas, kaip turi būti užsandarintos kabelių angos?

Read more

priesgaisriniu konstrukciju sandarinimas su fireseal

Kuo ir kaip užsandarinti angas priešgaisrinėse konstrukcijose?

Priešgaisrinė užtvara – tai nustatyto atsparumo ugniai konstrukcija, neleidžianti gaisrui išplisti į gretimą patalpą (tūrį).

Priešgaisrinė siena (ugniasienė) – nedegių medžiagų nustatyto atsparumo statybinė konstrukcija, neleidžianti gaisrui išplisti horizontalia kryptimi už patalpos ribų.

Priešgaisrinė pertvara – nedegių medžiagų nustatyto atsparumo ugniai nelaikanti konstrukcija, neleidžianti gaisrui išplisti horizontalia kryptimi už patalpos ribų.

Read more

essve heavy load sraigtai lengvajam betonui ir akytbetoniui

Sraigtai lengvajam betonui ESSVE „Heavy Load“

Sudėtingas tvirtinimas lengvajame betone – paprasta užduotis naujiesiems sraigtams! ESSVE Heavy Load sraigtai lengvajam betonui yra skirti sunkiam montavimui porėtose medžiagose, pvz., lengvajame betone, Leca®, Siporex® ir akytbetonyje. Pritaikyti šiaurietiškam klimatui ir unikalaus dizaino. Atlaikydami net 225 kg apkrovas šie sraigtai yra aiškūs stipriausių tvirtiklių lengvajame betone lyderiai.

Read more